Na bezpečnosti Vašich údajov nám záleží

erb Vážený užívateľ stránky obec Zálesie,
kontaktujeme Vás z dôvodu, že ste nám v minulosti dali súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom zasielania aktuálnych správ a oznamov zo stránky www.obeczalesie.sk, ktorý je stále platný.

Dňa 25. 5. 2018 vstúpilo do platnosti všeobecné nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Chceme Vás uistiť, že sme vykonali všetky kroky potrebné k tomu, aby boli Vaše osobné údaje naďalej v bezpečí.

Aktualizované pravidlá o ochrane osobných údajov nájdete na stránke obce v záložke GDPR. Prosím, prečítajte si nové pravidlá a presvedčte sa o tom, že nám na bezpečnosti Vašich osobných údajov skutočne záleží.

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať o tom, že Váš súhlas so spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na "odhlásiť" v pätičke každého e-mailu.

Vytvorené: 28. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 28. 5. 2018 19:26