UPOZORNENIE Policajného zboru Bernolákovo o zvýšenej trestnej činnosti

UPOZORNENIE  Policajného zboru Bernolákovo o zvýšenej trestnej činnosti 1 Vážení občania,
obecný úrad Zálesie dnes obdržal informáciu z obvodného oddelenia Policajného zboru Bernolákovo o zvýšenej trestnej činnosti v okolí Zálesia, predovšetkým v obciach Malinovo a Bernolákovo. Chceli by sme Vás preto požiadať, aby ste boli v tomto období ostražití a nezabudli zaistiť okná a zamykať dvere. V Zálesí bol 3.2.2020 nahlásený jeden prípad.

Ak ste obeťou trestnej činnosti alebo máte akékoľvek podozrenie, neváhajte a ihneď kontaktujte políciu na bezplatné telefónne číslo 158. Polícia zvýšila frekvenciu hliadok v okolitých obciach i v Zálesí a jednotlivými prípadmi sa intenzívne zaoberá. Dobrovoľná susedská hliadka v Zálesí, ktorá s políciou spolupracuje, rovnako prisľúbila, že v súvislosti s uvedenými skutočnosťami uskutoční častejšie výjazdy.

OÚ Zálesie

Vytvorené: 4. 2. 2020