#
#
#
#
#
#
A picture

Navigácia

Výber jazyka

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Slovak Telekom informuje občanov o modernizácii telekomunikačnej siete v obci Zálesie

Typ: ostatné
info Slovak telekom Vážení občania,
Slovak Telekom a.s. ako investor líniovej stavby, má v pláne v tomto roku v našej obci realizovať modernizáciu telekomunikačnej siete (rekonštrukciu existujúcich rozvodov a budovanie nových moderných optických sietí).
Plánovaná hlavná trasa pripravovanej optickej siete bude zväčša vedená vo verejne prístupnej časti – medzi cestnou komunikáciou a predzáhradkou, resp. domom. V rámci výkopových prác bude možné umiestniť na fasádu domu, alebo na oplotenie plastový svetlo šedý rozvádzač OUK s rozmermi cca (šírka 15 x výška 20 x hĺbka 10cm) 1,0-1,2m. Umiestnenie OUK na Váš dom prípadne na plot umožňuje jednoduchšie zriadenie služby/prípojky, prípadne pri predaji nehnuteľnosti zvyšuje jej hodnotu. Tlačivo súhlasu Vám bude prostredníctvom zhotoviteľa doručené pri osobnej návšteve.
V prípade, že sa rozhodnete udeliť nesúhlas s umiestnením na fasádu alebo oplotenie, bude OUK umiestnená na verejnom pozemku na kovovom stĺpiku vo výške 1,2 m v blízkosti hranice dvoch súkromných pozemkov v počte 1 OUK pre dva domy/pozemky.
O termíne realizácie budú dotknutí vlastníci upovedomení prostredníctvom zhotoviteľa (realizátora) stavby 15 dní vopred formou oznamu.
Bližšie informácie sú v prílohe.


Príloha

Vytvorené: 13. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 9. 11. 2017 23:02
Autor: