POHODA Bernolákovo príjme do pracovného pomeru

Erb POHODA Bernolákovo príjme do pracovného pomeru

Inzerát č.1:

POHODA Bernolákovo príjme do pracovného pomeru kandidáta/kandidátku na pozíciu opatrovateľ /opatrovateľka. Požiadavkou na obsadenie pozície je splnenie kvalifikácie – min. rekvalifikačný kurz opatrovania v rozsahu 220 hodín.  Nástup možný ihneď.

Podrobné informácie radi zodpovieme na osobnom pohovore. V prípade záujmu prosíme zaslať životopis na adresu info@seniorpohoda.sk.

Inzerát č.2:

POHODA Bernolákovo príjme do pracovného pomeru kandidáta/kandidátku na pozíciu všeobecná zdravotná sestra. Požiadavkou na obsadenie pozície je splnenie kvalifikácie v zmysle platnej legislatívy (odbor všeobecná zdravotná sestra, prípadne detská sestra). Nástup možný ihneď.

Vytvorené: 29. 12. 2015
Posledná aktualizácia: 28. 11. 2017 23:02