A picture

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 57
TÝŽDEŇ: 1486
CELKOM: 727514

Výber jazyka

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

OZNAM - NEVYHNUTNÁ DONÁŠKOVÁ POMOC PRE NEVLÁDNYCH A SENIOROV

Typ: ostatné
OZNAM - NEVYHNUTNÁ DONÁŠKOVÁ POMOC PRE NEVLÁDNYCH A SENIOROV 1Vážení občania,

ak potrebujete pomoc s nákupom alebo poznáte takú osobu, prinášame formu dobrovoľníckej donáškovej pomoci. Donášku môžete využiť raz do týždňa od utorka - 24.03.2020, kedy budete mať možnosť každý UTOROK od 08:00 do 11:00 hod. telefonicky nahlásiť na tel.: 0944 978 818 (POZOR - iba v tento deň a tomto časovom rozmedzí), aké základné potraviny potrebujete nakúpiť (táto služba nezahŕňa nákup alkoholických nápojov). Táto služba slúži výhradne pre ľudí nevládnych, seniorov, ľudí v karanténe a takých, ktorí nemajú inú pomoc. To znamená, že pre občanov, ktorí nemajú príbuzných alebo blízke osoby, ktoré by sa mohli o nich postarať.

AKO BUDE DONÁŠKA FUNGOVAŤ
- Nahláste svoje nákupné požiadavky a taktiež (UPOZORNENIE - tovar sa nakupuje raz za týždeň) svoje meno, adresu a telefonický kontakt.
- Dobrovoľník obce následne podľa možností tovar rozdistribuuje (podľa telefonickej dohody). Na základe pokladničného bloku mu občania nákup preplatia. Za samotný rozvoz sa neplatí.
- Z bezpečnostných a hygienických dôvodov žiadame občanov, aby počas preberania nákupu mali na sebe ochranné prostriedky (rúška, šatky, rukavice, ...) - a to z dôvodu svojej vlastnej ochrany a ochrany dobrovoľníka.
- Ak túto zásadu nebude občan dodržiavať, môže dobrovoľník, v záujme svojej ochrany, takúto službu odmietnuť, prípadne dotknutého občana z možnosti využívať túto službu vyradíme.
Chceme ochrániť tých najrizikovejších, ktorými sú starší a nevládni občania a občania v povinnej karanténe.
Zároveň Vás žiadame, aby ste túto službu nezneužívali!

Vytvorené: 18. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 23. 3. 2020 06:56
Autor: Silvia Selecká