Príprava nového strategického dokumentu – Komunitný plán sociálnych služieb (KPSS) obce Zálesie Zapojte sa aj vy

Vážení občania,

Obec Zálesie pripravuje nový strategický dokument – Komunitný plán sociálnych služieb (KPSS) obce Zálesie.

Tento dokument je potrebné aktualizovať na roky 2023-2027.  Vyžaduje si to zákon č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov z 20.11.2008.

Cieľom prípravy dokumentu je lepšie napĺňanie potrieb Vás, občanov, v oblasti sociálnych služieb.

Podstata prípravy KPSS spočíva v zapojení všetkých občanov, ktorých sa sociálne služby týkajú. Chceme vás preto osloviť a poprosiť  o spoluprácu na dokumente prostredníctvom Vašich podnetov, nápadov, skúseností  a odporúčaní  pre ďalšie zlepšovanie služieb.

Vaše pripomienky budú zapracované do návrhu KPSS anonymne.

Podnety môžete posielať elektronicky na ou@obeczalesie.sk alebo, písomne na adresu Obec Zálesie, Trojičné námestie 1, 900 28 Zálesie, prípadne priniesť ich osobne v stránkové dni na Obecný úrad

do 31. Mája 2023

Za spoluprácu a podnetné návrhy ďakujeme

Vytvorené: 25. 4. 2023