A picture

Navigácia

Výber jazyka

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Práca na dohodu s nástupom od 1.11.2020

Typ: ostatné
Práca na dohodu o vykonaní práce od 1.11.2020 1 Obecný úrad Zálesie hľadá pracovníka na dohodu o vykonaní práce pre sčítanie domov a bytov 2021.

Obdobie na vykonanie práce: 1. novembra 2020 do 12. februára 2021

Náplň práce:
- Vypĺňanie sčítacích formulárov
- Kontrola vyplnených sčítacích formulárov
- Získavanie a spracovanie údajov od správcov bytových domov
- Identifikácia iných obývaných obydlí na území obce
- Získavanie údajov o domoch a bytoch v registratúre, archíve alebo v inom informačnom systéme
- Iné činnosti nevyhnutné na zabezpečenie úloh pri sčítaní domov a bytov

Požiadavky na uchádzača:
- Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Bezúhonnosť
- Znalosť excelu
- Systémové myslenie
- Zodpovednosť
- Písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov
- Doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

Platové podmienky: podľa usmernenia štatistického úradu

Perspektívou je dlhodobá spolupráca aj v iných oblastiach samosprávy.

Bližšie informácie na 02/52623842.

Vytvorené: 14. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 14. 10. 2020 13:25