POĎAKOVANIE ZA VÝSADBU PRE KORZO ZÁLESIE

POĎAKOVANIE ZA VÝSADBU PRE KORZO ZÁLESIE 1 Vážená pani Holocsyová a pán Holocsy zo Záhradníctvo Malinovo - Hologarden, Vážený pán Beutelhauser a tím pracovníkov z Plantago, spol. s r.o. vo Veľkom Bieli a Vážený pán Horváth, zo Záhradníctvo Miroslav Horváth v Ivanke pri Dunaji,

chcem sa Vám srdečne poďakovať za Vašu ochotu a pozitívny prístup, ktorý ste prejavili počas oslovenia našimi dobrovoľníkmi z občianskeho združenia Naše Zálesíčko.

Veľmi si vážime Vašu pomoc a ďakujeme za darované rastliny, ktoré členovia spomínaného OZ spolu s ďalšími dobrovoľníkmi počas soboty 23. mája 2020 vysádzali v okolí Korza Zálesie. Zeleň, ktorú ste pre projekt Korzo Zálesie v našej obci darovali, bude dlhodobo skrášľovať celý okolitý areál pri Malom Dunaji. Vďaka patrí i nášmu poslancovi Petrovi Milkovi, ktorý poskytol trávnu zmes.

V neposlednom rade sa chcem poďakovať aj občianskemu združeniu Naše Zálesíčko a všetkým dobrovoľníkom, ktorí boli ochotní v daždi a nepriaznivých podmienkach celú výsadbu realizovať.

V našej obci dlhodobo budujeme dobrovoľnícku činnosť a aj Vaša nezištnosť nám dokazuje, že budovať projekty s ľuďmi a pre ľudí sa naozaj vyplatí.

V mene obce Zálesie a jej obyvateľov Vám srdečne ďakujem.

S úctou

Marián Perger