Deň otvorených dverí - ZŠ Žitavská do 16:00

ZŠ Žitavská Využite možnosť pozrieť si priestory škola, ktorá bude našim školským obvodom pre budúci školský rok 2023/2024.
Dnes sme navštívili spolu s poslancom pánom Antolom predsedom školskej komisie Základnú školu Žitavská, ktorá sa stane v budúcom školskom roku našim školským obvodom. Pani riaditeľka nám všetko ukázala a porozprávala o rozvoji školy a o jej fungovaní. Veľmi pekne jej ďakujem za jej privítanie, výklad a dobrú energiu, ktorá z nej vyžarovala.
Škola za posledné 3 roky prešla veľkou premenou pod jej vedením a pokračuje v rekonštrukciách. Videli sme odborné učebne, ukážku hodiny výtvarnej výchovy v anglickom jazyku na prvom stupni, študovne a iné vynovené priestory.
Milí rodičia, choďte si školu ešte pozrieť do 16:00. Viem, že je veľmi praktické mať dieťa blízko a škola v Ivanke pri Dunaji je prvou voľbou. Ale zvážte aj túto možnosť. Vieme, že Ivanka má veľké kapacitné problémy a aj keby nám radi pomohli tak nemajú ako.
Zároveň sme s pani riaditeľkou ZŠ Žitavská dohodli, že budúci týždeň príde do našej škôlky na rodičovské združenie a porozpráva rodičom osobne o škole a zodpovie všetky otázky. Ak je niekto, kto nenavštevuje škôlku a chce prísť, informujte ma prosím.
Martina Dobrovodská
starostka obce