Aktualizovaný oznam správcu dane : neprevzaté rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti na rok 2019

Oznam  správcu dane : neprevzaté rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti na rok 2019 1 Správca dane sa ospravedlňuje pozostalým za neoprávnené uvedenie mien zosnulých, Pán Vincent Korbaš , pani Mária Kelemenová .Zároveň prikladáme aktualizovaný zoznam.Správca dane Obecný úrad Zálesie vyzýva daňovníkov ktorí sú uvedení v priloženom zozname, aby si do 28.08.2019 prevzali Rozhodnutia na dane z nehnuteľnosti na rok 2019. Rozhodnutia boli v priebehu mája doručované externým doručovateľom priamo na uvedené adresy v obci Zálesie , po neprevzatí boli doručované Slovenskou poštou. Správca dane upozorňuje daňovníkov, že na neprevzatú zásielku sa vzťahuje poštový zákon tzv. fikcia doručenia a neprevzatá zásielka nadobúda účinnosť a právoplatnosť a teda je možné ju vymáhať v exekučnom konaní. Pre bližšie informácie k týmto rozhodnutiam je potrebné kontaktovať obecný úrad na tel. čísle 02/5262 3945 , alebo na e-mailovej adrese hladka@obeczalesie.sk nakoľko v zozname nefiguruje adresa ani číslo rozhodnutia.

Príloha

Vytvorené: 15. 7. 2019