Vývoz komunálneho odpadu obec Zálesie

Vývoz komunálneho odpadu obec Zálesie  1 Obecný úrad Zálesie upozorňuje všetkých poplatníkov komunálneho odpadu, aby dodržiavali stanovený čas pre vývoz nádob s komunálnym odpadom . Vývozný deň začína 06:00 a končí 22:00.
Z uvedeného dôvodu je potrebné mať nádobu viditeľne vyloženú pred 06:00 hod. vývozného dňa. Poplatníci sa NESMÚ spoliehať na neskorší čas vývozu aj v prípade ,že je im tak nádoba už dlhšiu dobu vyvážaná. V zbernej spoločnosti sa osádky auta menia . Trasa vývozu nie je pevne stanovená . Každá osádka má svoj systém . Uvedené časy sa v stanovených dňoch týkajú aj vrecového zberu . Časy sú zdôraznené v podrobnom rozpise (príručke) pre všetky druhy odpadov v obci . Príručka bola distribuovaná do každej domácnosti v priebehu mesiaca február a je zverejnená aj na webovom sídle obce www.obeczalesie.sk v časti odpadové hospodárstvo.

Vytvorené: 20. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 26. 11. 2017 23:03