Oznam k podpisovaniu nájomných zmlúv na prenájom kompostéra

Oznam k podpisovaniu nájomných zmlúv na prenájom kompostéra  1 Obecný úrad Zálesie informuje občanov k pokynom na podpisovanie nájomných zmlúv na prenájom kompostéra . Pre viac informácií otvorte celú správu.

Vážený občan ,

Vzhľadom na to , že ste sa zapojili do prieskumu v projekte „ Obec Zálesie chce byť zodpovednejšia k životnému prostrediu „ , prejavili záujem o pridelenie kompostéra a zúčastnili sa prednášky na tému Kompostovanie je potrebné aby ste k prevzatiu kompostéra  vypísali a podpísali „Zmluvu o výpožičke „. Zmluvu môžete prísť podpísať v úradných hodinách  na obecný úrad , kde zostáva k podpisu pánom starostom , alebo si ju môžete vytlačiť z webovej stránky obce www.obeczalesie.sk   je prílohou  tohto oznamu, vypísať , podpísať a následne ju priniesť k podpisu pána starostu , prípadne ju môžete nechať v poštovej  schránke Obecného úradu .

Vzhľadom na vyšší záujem o prenájom kompostéra, ako môže v tejto etape obecný úrad poskytnúť,  majú prednosť záujemcovia ,

1. ktorí sa zapojili v termíne do prieskupu , uviedli záujem o kompostér a zúčastnili sa prednášky na tému Kompostovanie,
  2. následne záujemcovia ktorí prejavili záujem o kompostér aj 120 litrovú nádobu a zúčastnili sa prednášky ( v oboch) prípadoch aj ospravedlnení)  a
  3. následne  občania ktorí sa zúčastnili prednášky na tému kompostovanie , ale do prieskumu sa nezapojili.
  4. Tretiu skupinu budeme kontaktovať osobne z obecného úradu podľa prezenčnej listiny po pridelení kompostérov z prvej a druhej skupiny . Prípadne svoj záujem môžu potvrdiť na e.mailovej adrese hladka@obeczalesie.sk

Termíny na prevzatie kompostéra ( s podpísanou zmluvou) Vám budú ešte oznámené.

V prípade , že obecný úrad nebude môcť v tejto etape poskytnúť kompostér všetkým záujemcom , prípadne sa záujem o kompostéry  ešte rozšíri,  obec bude hľadať finančné zdroje a dotácie pre ďaľšie etapy poskytovania tejto služby občanom , nakoľko to znamená úbytok zeleného odpadu z nádob určených pre  komunálny odpad.

Ďakujeme všetkým občanom , ktorí prejavili tento záujem a zapojili sa do triedenia a zhodnocovania zeleného odpadu.

Obecný úrad Zálesie

Príloha