loMaterskej školy ZálesieMaterská škola v Zálesí

2 % pre krajšie chvíle v Materskej škole v Zálesí

Aby naša práca bola ešte kvalitnejšia, aby sa kvalita života našich detí ešte viac zlepšila, pri Materskej škole v Zálesí vzniklo Občianske združenie Zálesáčik.

Jeho cieľom je všestranne a aktívne prispievať k rozvíjaniu materskej školy.

Ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym za poskytnutie 2% zo svojich daní pre MŠ Zálesie. Získané peniaze boli aj budú použité na skrášlenie školského dvora,  doplnenie športových aj didaktických pomôcok.

Touto cestou si Vás aj v tomto roku dovoľujeme osloviť s prosbou  o pomoc a podporu pre našu materskú školu – Vaše deti. Dovoľujeme si uchádzať sa o Vašu priazeň v rámci možnosti poskytnutia 2% z Vašich daní. Zároveň ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym, ale aj tým, ktorí chcú byť našimi kamarátmi a pomôcť nám.

Ak ste sa rozhodli 2% z dane, ktorú odvádzate štátu, podporiť naše občianske združenie Zálesáčik, môžete tak učiniť nasledovným spôsobom:

1. ste právnická alebo fyzická osoba – živnostník:

• Priamo v daňovom priznaní vyplňte kolónky na poukázanie 2% z dane.
  • Názov organizácie: Občianske združenie ZÁLESÁČIK
  • Forma: Občianske združenie
  • IBAN číslo účtu: SK9602000000003436913859 / kód banky: 200
  • (Všeobecná úverová banka, a.s.)
  • Dátum registrácie: 12. 12. 2005
  • Ulica: Siladická 23
  • Mesto: Zálesie
  • PSČ: 900 28

2. ste zamestnanec:

• požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vyhotovil Potvrdenie o zaplatení dane,
  • vyplňte Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane.

Tieto tlačivá sa nachádzajú tu http://www.dvepercenta.sk/  - názov ZÁLESÁČIK

Časové lehoty

• do 31. marca - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie sami,
  • do 31. marca - Podanie daňových priznaní právnickými osobami,
  • do 30. apríla - Zaslanie Vyhlásenia o poukázaní 2% daní na daňový úrad podľa miesta bydliska - fyzické osoby, ktorým robí daňové priznanie zamestnávateľ.

ĎAKUJEME