ZASADAL KRÍZOVÝ ŠTÁB OBCE: PRED TESTOVANÍM SA BUDETE MUSIEŤ REGISTROVAŤ

ZASADAL KRÍZOVÝ ŠTÁB OBCE: PRED TESTOVANÍM SA BUDETE MUSIEŤ REGISTROVAŤ 1 Vážení občania,
v sobotu 23. januára a v nedeľu 24. januára 2021 nás čaká v Zálesí skríningové testovanie na Covid-19. Pozrite si preto sumár aktualizovaných informácií zo zasadnutia krízového štábu obce. Nadchádzajúce testovanie bude v porovnaní s novembrovým prebiehať s niekoľkými zmenami.

-POVINNÁ REGISTRÁCIA - Na to, aby vás otestovali je potrebné prihlásiť sa do elektronického REGISTRAČNÉHO SYSTÉMU. Zálesie bude mať VLASTNÝ registračný systém - LINK zverejníme na informačných kanáloch obce. Robíme všetko pre to, aby mohol byť sprístupnený vo štvrtok 21. januára 2021 vo večerných hodinách. Bez registrácie nebudete otestovaní. Pre tých, ktorí nemajú možnosť elektronicky sa registrovať, bude pripravená možnosť nahlásiť svoje údaje telefonicky.

- ODBEROVÉ MIESTO - Otvorené bude jedno odberové miesto s 2 pracoviskami. Otvorené bude od 8.00 do 20.00 hod. počas soboty i nedele. Počas oboch dní by sme mali vedieť odobrať približne rovnaký počet vzoriek ako naposledy. Pre chladnejšie počasie sa vzorky tentokrát musia vyhodnocovať vo vnútorných priestoroch.

Tých, ktorí využívate parkovisko medzi kultúrnym domom a tržnicou, by som chcel zároveň poprosiť, aby ste tam svoje vozidlá od piatka 22. januára do nedele 24. januára neparkovali. V priestore sa bude čakať na výsledky testov.

Ďalšie informácie vám oznámim hneď, ako to bude možné. Sledujte preto oficiálnu facebookovú stránku Obec Zálesie a web obce obeczalesie.sk . Informácie budeme zasielať aj SMS rozhlasom a cez e-mailový newsletter.

Verím, že všetko spolu zvládneme tak ako naposledy. Robíme všetko preto, aby kapacity nášho odberového miesta slúžili najmä občanom Zálesia.

Zostaňte zdraví.

Ing. Marián Perger, starosta Zálesia