VIANOCE NA KORZE S JÁNOM GALLOVIČOM A HUDOBNÝM ZDRUŽENÍM

Vianoce na Korze NA KORZE S JÁNOM GALLOVIČOM A HUDOBNÝM ZDRUŽENÍM 1 VIANOCE v nedeľu 19. decembra 2021

VIANOCE NA KORZE S JÁNOM GALLOVIČOM A HUDOBNÝM ZDRUŽENÍM

V nedeľu 19. decembra 2021 Vás pozývame prežiť Vianoce na Korze. Obec Zálesie, OZ Naše Zálesíčko a OZ Spirituale pre Vás pripravili vianočný darček v podobe kultúrnych vystúpení.

🎄 O 16.00 h. sa stíšime pri hlase herca SND Jána Galloviča, ktorý nám cez príbeh Malého princa od Antoina de-Saint-Exupéry pripomenie, že všetci dospelí boli najprv deťmi, no máloktorý z nich si na to pamätá.

🎄 O 18:00 h. nám podvečer IV. adventnej nedele spríjemnia majstri džezu z Hudobného združenia s bratmi Ručekovcami zo Zálesia.

👉 Celý program sa bude vzhľadom na nepriaznivú situáciu vysielať online, sledovať ho môžete prostredníctvom facebookových kanálov Obec Zálesie a Občianske združenie Naše Zálesíčko.

Príjemný kultúrny zážitok!

Obec Zálesie, OZ Naše Zálesíčko, OZ Spirituale