Veľkokapacitný kontajner - jarné upratovanie 2023 - zberné miesto Zálesie- sobota 11.03.2023 1 Obecný úrad Zálesie oznamuje občanom, že dňa 11.03.2023 v sobotu, budú na Zbernom mieste Zálesie pristavené veľkokapacitné kontajnery na jarné upratovanie. Podrobnosti čo do kontajnerov patrí a čo nie sú uvedené v texte správy.

Obecný úrad Zálesie oznamuje obyvateľom, že dňa 11.03.2023 (sobota) od 10,00 hod – 15,00 hod  budú na  Zberné miesto v Zálesí pristavené dva veľkoobjemové kontajnery:

•Veľkoobjemový kontajner na zber  domového komunálneho odpadu veľkých rozmerov – t.j. staré koberce, matrace, rôzny nábytok– skrine, sedačky, stoly, okná .

Do uvedeného kontajnera  je ZAKÁZANÉ ukladať akýkoľvek odpad , ktorý patrí  do separovanej zložky . (papier, plasty, sklo, kovy , tetrapaky , purpaky , zelený BIO odpad....).
Do kontajnera je ZAKÁZANÉ  dávať stavebný odpad, zeminu, kamenivo, pneumatiky z automobilov, nebezpečný odpad ( farby , riedidlá – rozpúšťadlá... ).

•Veľkoobjemový kontajner výlučne na drevo- t.j. rôzny drevený nábytok–  skrine, stoly, stoličky, drevené rámy okien .

Všetky kusy nábytku  u ktorých je to možné musia byť ROZLOŽENÉ NA DOSKY A DIELY tak, aby zaberali čo najmenší priestor.

Vytvorené: 2. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 2. 3. 2023 15:48