Veľkokapacitný kontajner - jarné upratovanie 2022 - zberné miesto Zálesie sobota 07.05.2022

Veľkokapacitný kontajner - jesenné upratovanie- zberné miesto Zálesie sobota 07.05.2022 1 Obecný úrad Zálesie oznamuje občanom, že dňa 07.05.2022 v sobotu, bude na Zbernom mieste Zálesie pristavený veľkokapacitný kontajner na jarné upratovanie. Podrobnosti čo do kontajnera patrí a čo nie sú uvedené v texte správy.

OZNAM

Obecný úrad Zálesie oznamuje obyvateľom, že dňa 07.05.2022 (sobota) od 10,00 hod – 15,00 hod  bude na  Zberné miesto v Zálesí pristavený veľkoobjemový kontajner na zber  domového komunálneho odpadu veľkých rozmerov – t.j. staré koberce, matrace  rôzny  nábytok  –  skrine, sedačky, stoly, stoličky, okná .
Všetky kusy nábytku  u ktorých je to možné musia byť ROZLOŽENÉ NA DOSKY A DIELY tak, aby zaberali čo najmenší priestor.
Do uvedeného kontajnera  je ZAKÁZANÉ ukladať akýkoľvek odpad , ktorý patrí    do separovanej zložky . (papier, plasty, sklo, kovy , tetrapaky , purpaky , zelený BIO odpad....).
Do kontajnera je ZAKÁZANÉ  dávať stavebný odpad, zeminu, kamenivo, pneumatiky z automobilov, nebezpečný odpad ( farby , riedidlá – rozpúšťadlá... )

Vytvorené: 14. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 14. 4. 2022 8:26