SPUSTILI SME REGISTRAČNÝ SYSTÉM. PRIHLÁSIŤ SA MÔŽETE TU

SPUSTILI SME REGISTRAČNÝ SYSTÉM. PRIHLÁSIŤ SA MÔŽETE TU 1 SPUSTILI SME REGISTRAČNÝ SYSTÉM. PRIHLÁSIŤ SA MÔŽETE TU

Vážení občania,
spustili sme registračný systém pre prihlásenie sa na plošné testovanie (skríning) na Covid-19 v Zálesí.

LINK, cez ktorý sa môžete registrovať:

MANUÁL PRE REGISTRÁCIU - VŠETKY ÚDAJE SÚ POVINNÉ:

1. Vyplňte Osobné údaje/Adresu trvalého pobytu/Kontaktné údaje.
2. Potvrďte "Súhlasím" a "Prečítal som si..."
3. Zvoľte deň testovania.
4. Zvoľte hodinu.
5. Vyberte si voľný termín.
6. Potvrďte registráciu.
7. Do SMS vám príde potvrdenie o registrácii.

Registrácia pred testovaním je POVINNÁ. Bez registrácie vás v odberovom mieste neotestujú. Pre tých, ktorí nemajú možnosť elektronicky sa registrovať, bude pripravená možnosť nahlásiť svoje údaje telefonicky. Telefónne čísla bude vydávať služba v sobotu pred KD.

KEDY: Testovanie bude v sobotu 23. januára a v nedeľu 24. januára 2021 od 8.00- 20.00 hod.

KDE: Testovať sa bude v priestore pohostinstva Red Pub na Malinovskej ulici v jednom odberovom mieste s 2 pracoviskami.

KTO: Kapacita odberového miesta by mala slúžiť predovšetkým občanom Zálesia.

PREČO VLASTNÝ SYSTÉM REGISTRÁCIE?
Spustením vlastného registračného systému chceme zabezpečiť komfortnú registráciu predovšetkým občanom Zálesia, a zabrániť tak preťaženiu systému prihlásením občanov zo vzdialenejších obcí.

Verím, že všetko dobre dopadne. Ďakujem vám za trpezlivosť a zostaňte zdraví.

Ing. Marián Perger, starosta Zálesia

Vytvorené: 22. 1. 2021