ŠKOLSKÝ OBVOD PRE ZÁLESIE - ZŠ ŽITAVSKÁ 1 - VRAKUŇA

logo školy Žitavská Obec Zálesie bude v budúcom školskom roku mať školský obvod v Bratislave, mestská časť Vrakuňa, ZŠ Žitavská č.1

Na odporúčanie Regionálneho úradu školskej správy v Bratislave sme požiadali mestskú časť Bratislava - Vrakuňa o zriadenie spoločného školského obvodu pre školský rok 2023/2024. Mestská časť Vrakuňa nás informovala, že má dostatočné kapacity pre žiakov zo Zálesia a momentálne s nimi pripravujeme Dohodu o spoločnom školskom obvode a VZN o zriadení spoločného školského obvodu.

Rodičov sme o všetkom informovali prostredníctvom škôlky a taktiež rodičov detí, ktoré majú v Zálesí trvalý pobyt a nie sú žiakmi v našej Materskej škole. Napriek tomu aj touto cestou si dovoľujem všetkých záujemcov pozvať na deň otvorených dverí na školu ZŠ Žitavská 1 dňa 15.3.2023  v čase 8:00 až 16:00, pre viac informácií navštívte stránku školy tu.

V ďalšom týždni zorganizujeme v škôlke rodičovské združenie, na ktoré príde pani riaditeľka rodičom školu odprezentovať. O termíne budeme informovať prostredníctvom škôlky. Ak má záujem niekto zúčastniť sa z rodičov, ktorí škôlku nenavštevujú, prosím informujte ma.

Martina Dobrovodská

starostka obce