SČÍTALA SA UŽ VIAC AKO ŠTVRTINA Z NÁS. JE TO RÝCHLE A JEDNODUCHÉ

SČÍTALA SA UŽ VIAC AKO ŠTVRTINA Z NÁS. JE TO RÝCHLE A JEDNODUCHÉ 1 SČÍTALA SA UŽ VIAC AKO ŠTVRTINA Z NÁS. JE TO RÝCHLE A JEDNODUCHÉ

Do veľkého sčítania obyvateľov sa zapojilo už vyše 25 % ľudí zo Zálesia. Sčítanie je tentokrát bez hárkov, a tým, že je elektronické, nezaberie vám viac ako 10 minút. Elektronický formulár nájdete na webovej stránke scitanie.sk alebo sa môžete sčítať cez mobilnú aplikáciu.

📌 Je povinné pre každého, kto má v SR trvalý, prechodný alebo tolerovaný pobyt. Sčítanie slúži ak podpora rozvoja na regionálnej i lokálnej úrovni, čo je aj pre budúcnosť Zálesia veľmi dôležité.

Viac informácií nájdete priamo na stránke scitanie.sk, na webe obce obeczalesie.sk alebo na obecnom Facebooku.

Každý klik sa ráta.

OÚ Zálesie