Premiestnenie nádob na separovaný odpad

Premiestnenie nádob na separovaný odpad 1 Vážení občania,
už dávnejšie sme avizovali premiestnenie nádob na separovaný odpad, ktoré máme v obci na zberný dvor. Tomuto rozhodnutiu predchádzala neúnosná a stále pretrvávajúca situácia s odpadom, ktorý bol v okolí týchto nádob. Svedčí o tom aj množstvo prijatých sťažností a fotodokumentácie od občanov. Tiež bol do nádob vyhadzovaný odpad, ktorý tam nepatrí a tým bol separovaný odpad znehodnocovaný. Vec bola komunikovaná aj s komisiou na ochranu verejného poriadku, životného prostredia a sociálnych vecí, ktorá s riešením súhlasila. Dnešným dňom začíname so sťahovaním týchto nádob na zberný dvor. Nádoby Vám tu síce budú v čase prevádzkových hodín k dispozícii, ale chceme pripomenúť a podporiť vrecový zber, ktorý už dobre v našej obci poznáme.

Za pochopenie ďakujeme.

Vytvorené: 21. 5. 2020