PRED TESTOVANÍM SA TREBA REGISTROVAŤ, VÝSLEDOK MÔŽETE DOSTAŤ AJ CEZ SMS

PRED TESTOVANÍM SA TREBA REGISTROVAŤ, VÝSLEDOK MÔŽETE DOSTAŤ AJ CEZ SMS 1 Vážení občania,
pozrite si krátky súhrn zo zasadnutia krízového štábu.

- KEDY A KDE?
Ako som avizoval, v sobotu 30. januára 2021 od 9.00 do 20.00 hod. sa bude v priestoroch pohostinstva Red Pub v Zálesí opäť plošne testovať na ochorenie Covid-19.

- REGISTRAČNÝ FORMULÁR
Registračný formulár, ktorý poznáte z predošlého kola, spustíme v piatok dopoludnia. Link zverejníme na našom Faebooku a na webe obce obeczalesie.sk .

- VÝSLEDOK AJ CEZ SMS
Vo formulári si budete tentokrát môcť vybrať či chcete výsledok testu vo forme tlačeného certifikátu, alebo ho zaslať SMS správou. Ak si zvolíte SMS správu, na výsledok testu nemusíte čakať. Tých, ktorí si zvolia formu SMS správy, prosím, pred potvrdením formuláru si skontrolujte svoje telefónne číslo viackrát. Uvedomujem si, že chladné počasie pridáva na diskomforte, a preto sa vám snažíme zabezpečiť čo najlepšie podmienky.

Pre tých, ktorí nemajú možnosť registrovať sa elektronicky, bude pripravená možnosť nahlásiť svoje údaje telefonicky. Telefónne čísla bude vydávať služba v sobotu pred KD.

Tých, ktorí využívate parkovisko v okolí KD, by som chcel zároveň poprosiť, aby ste tam svoje vozidlá od piatka 29. januára 19.00 hod. do nedele 31. januára 6.00 hod. neparkovali. V priestore sa bude čakať na výsledky testov.

Verím, že všetko spolu zvládneme tak ako naposledy.
Zostaňte zdraví!

Ing. Marián Perger, starosta Zálesia