Pracovná ponuka: PRACOVNÍK OBECNÝCH SLUŽIEB

ERB Obecný úrad Zálesie vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu - Pracovník obecných služieb.

Miesto práce: Obec Zálesie, práca v teréne

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dobu určitú 1 rok so skúšobnou dobou 2 mesiace, s možnosťou zmeny na dobu neurčitú

Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky (brutto) 780-900 EUR/mesiac (možnosť dohody), Pevná a motivačná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste ( Náplň práce, právomoci a zodpovednosti ) :

• zabezpečovanie čistoty a poriadku v obci, kosenie v okolí komunikácií, v objektoch a priestoroch obce,
  • hrabanie lístia, úprava parkovej výsadby a okrasných trávnatých plôch,
  • pravidelné vyprázdňovanie smetných košov, zbieranie odpadkov v parkoch a jarkoch pri komunikáciách,
  • práca s drobnými mechanizmami pri zabezpečovaní čistoty a poriadku a údržbe a tvorbe verejnej zelene,
  • zimná údržba v objektoch a priestoroch obce, ciest, chodníkov, odhŕňanie snehu, solenie komunikácií,
  • výpomoc pri zabezpečovaní kultúrnych, spoločenských a športových akcií,
  • odstraňovanie škôd na majetku obce,
  • vymenované práce sú zabezpečené s rozdelením pre viacerých pracovníkov.

Požadované vzdelanie : stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

- bezúhonnosť, zodpovednosť za pridelenú oblasť, organizačné schopnosti, schopnosť samostatného myslenia a plánovania, komunikatívnosť, flexibilita, - vodičský preukaz skupiny B a T (vodičský preukaz na traktor je výraznou výhodou) Predpokladom výkonu práce vo verejnom záujme je splnenie podmienok uvedených v § 3 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme.

Požadované doklady:

· žiadosť do zamestnania (uvedený telefonický a/alebo emailový kontakt),

· prípadne štruktúrovaný životopis,

· súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Informácie na tel. čísle : 0911 552 162

Žiadosť s požadovanými dokladmi zasielať e-mailom na adresu svetlakova@obeczalesie.sk alebo do podateľne, s uvedením v predmete „Pracovník obecných služieb“

Termín: do 31.12.2022

Uchádzač bude pozvaný na pracovný pohovor.

Obec Zálesie si vyhradzuje právo nevybrať žiadneho z uchádzačov.

V Zálesí 16.12.2022

Vytvorené: 16. 12. 2022