Oznam správcu dane - nedoručené Rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti na rok 2020.

Oznam správcu dane - nedoručené Rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti na rok  2020. 1 Vážení daňovníci,
Obec Zálesie ako správca dane v priloženom súbore zverejňuje zoznam daňovníkov ktorým sa k dnešnému dňu nepodarilo doručiť Rozhodnutie na daň z nehnuteľnosti na rok 2020.
V súbore sú z dôvodu ochrany osobných údajov uvedené iba meno a priezvisko . Z uvedeného dôvodu je potrebné kontaktovať obecný úrad na tel. číslo 02/52 62 39 45 alebo na e-mailovej adrese hladka@obeczalesie.sk aby si daňovník preveril či sa jedná o jeho Rozhodnutie.
Obecný úrad upozorňuje, že uvedený zoznam NIE je zoznam neplatičov / dlžníkov.
V zozname uvedený daňovníci môžu obecný úrad kontaktovať do 17.07.2020.
Daňovníci neuvedený v tomto zozname NEMUSIA obecný úrad kontaktovať.

K poslednému ústretovému kroku na doručenie Rozhodnutia správca dane pristúpil z dôvodu opatrení ku koronavírusu, ktoré boli aplikované práve v čase vyrúbených a zasielaných Rozhodnutí. Rozhodnutia správca v obci doručoval v apríli a máji osobne, umožnil daňovníkov vyžiadať si údaje k platbe e-mailom bez návštevy pošty a obecného úradu a až následne ich dal doručiť slovenskou poštou.
Správca dane upozorňuje, že po termíne 17.07.2020 bude správca dane v prípade nedoručených Rozhodnutí postupovať v zmysle poštového zákona a daňového zákona.

Vytvorené: 3. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 6. 7. 2020 10:48