OZNAM - Obec hľadá dobrovoľníkov na pomoc pri celoplošnom testovaní

OZNAM - Obec hľadá dobrovoľníkov na pomoc pri celoplošnom testovaní 1 Vážení občania,

v súvislosti s celoplošným testovaním obyvateľov obce na COVID –19, ktoré sa uskutoční v dňoch 31. 10. – 1. 11. 2020 a 7. 11. – 8. 11. 2020 je obec povinná zabezpečiť vhodné odberné miesta.

Testovanie sa bude týkať osôb starších ako 10 rokov a nemusia mať trvalý pobyt v obci Zálesie.

Obec hľadá medicínskych dobrovoľníkov a dobrovoľníkov na administratívne a organizačné činnosti. Preto Vás prosím o pomoc. Ako dobrovoľníci sa môžete prihlásiť prostredníctvom mailu ou@obeczalesie.sk. Do mailu je potrebné uviesť meno, priezvisko, telefónne číslo. Podmienkou dobrovoľnej pomoci pre administratívu a organizáciu je vek od 18 do 50 rokov. Budeme Vás kontaktovať.

Vopred ďakujem všetkým, ktorí nám chcú byť nápomocní.

Ing. Marián Perger
starosta obce Zálesie