A picture

Odoslať stránku e-mailom

Noviny obce Zálesie 1/2019

Typ: ostatné
Noviny obce ZálesieRedakcia „Novín obce Zálesie“ oznamuje širokej verejnosti, že sa podarilo čo sme plánovali, a na svete sú noviny za prvý štvrťrok 2019.

Pre všetkých sú k dispozícii elektronicky na stránke obce obecne-noviny/ alebo v prílohe. V tlačenej forme je z ekologického hľadiska k dispozícii limitovaný počet výtlačkov, hlavne pre starších občanov s obmedzeným prístupom na internet. Pre tých, ktorí ich nedostali do schránky, je možnosť vyzdvihnúť si ich na Obecnom úrade.
Noviny obsahujú zhrnutie oznamov za posledné obdobie, pripravované akcie, príspevky zo záujmových a spoločenských združení v obci, skrátka informácie z miestnej samosprávy a o spoločenskom dianí v obci.
Keďže noviny sú výsledkom svojpomocnej práce zatiaľ len 2 dobrovoľníkov a na úkor ich voľného času, vopred sa ospravedlňujeme za drobné chybičky. A ak Vás prípadne napadne ako Vy môžete prispieť, sem s námetmi, aj s príspevkami: noviny.zalesie@gmail.com.
Budeme sa snažiť, aby toto vychádzajúce periodikum bolo obrazom života našej obce a reprezentáciou nás všetkých. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu pri skvalitňovaní našich obecných novín.

Príjemné čítanie praje za redakciu novín Ing. Mária Zemanová

Príloha