A picture

CELKOM: 561514

Výber jazyka

Odoslať stránku e-mailom

Nevyvezené separované zložky sklo , odevy a textílie v obci Zálesie

Typ: ostatné
Nevyvezené separované zložky sklo , odevy a textílie v obci Zálesie  2Obecný úrad Zálesie informuje obyvateľov, že nevyvezený kontajner na sklo z ulice Lesná je nahlásený ako reklamácia vývoznej spoločnosti aby vykonala vývoz. Dňa 1.8.2019 ráno, sklo uložené na voľnom priestranstve vyzbierali pracovníci obecného úradu a odviezli ho na Zberný dvor. Po odvezení skla je na vyčistenom mieste do 5 minút opäť plná igelitka!!!!!

Kontajnery HUMANA detto. Priestor pri kontajneroch vyčistili a uložené vrecia z voľného priestranstva odviezli do zberného dvora pracovníci obecného úradu. Spoločnosť Humanu obecný úrad vyzval, aby svoje nádoby vyprázdnila.
Obecný úrad žiada obyvateľov aby pri plných nádobách separované zložky neukladali vedľa nádob na voľné priestranstvo.Okrem odevov a textílií je možné všetky ostatné zložky odovzdávať na zberný dvor.

Prílohy

Vytvorené: 1. 8. 2019