NECHCETE ČAKAŤ V RADE NA TESTOVANIE? SLEDUJTE NÁŠ OBECNÝ ŽIVÝ PRENOS

NECHCETE ČAKAŤ V RADE NA TESTOVANIE? SLEDUJTE NÁŠ OBECNÝ ŽIVÝ PRENOS 1 Milí susedia,
všetko je pripravené na to, aby ste zajtra mohli prostredníctvom obecných sociálnych sietí sledovať stav v jednotlivých odberových miestach. Priestor bude monitorovaný obecnými kamerami, samozrejme, v medziach zákona a usmernení Úradu na ochranu osobných údajov. Verím, že Vám táto služba pomôže, a vy tak ušetríte čas, ktorý by ste inak strávili čakaním v rade.

LIVE prenos bude dostupný na Youtube i na Facebooku.

-Takisto by som Vám rád pripomenul, že v okolí kultúrneho domu i tržnice je možné pripojiť sa na bezplatnú sieť WiFi4EU. Počas dňa budeme tých, ktorí majú aktivovanú službu SMS rozhlas, informovať o aktuálnom dianí v odberových miestach.

✅ ZHRNUTIE
Celoplošné testovanie bude prebiehať v sobotu 31. októbra a v nedeľu 1. novembra 2020 od 7:00 do 22:00 hod. na prízemí kultúrneho domu, resp. vo vonkajšom priestore pohostinstva na základe abecedného časového harmonogramu. Posledný odber bude realizovaný o 21:30 hod. Nezabudnite si so sebou priniesť občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Verím, že všetko prebehne v poriadku a bez závažných problémov.

Ing. Marián Perger, starosta obce Zálesie

Harmonogram testovnieSchema testovanie