NAKRESLI OBRÁZOK DO KNIŽKY O ZÁLESÍ.

100 rokov obce Vážení občania,
začiatkom marca sme Vás informovali, že pri príležitosti 100. výročia vzniku obce Zálesie sme sa rozhodli vydať detskú knižku o Zálesí, v ktorej budú ilustrácie detí zo Zálesia.

Sľúbili sme, že budeme postupne zverejňovať jednotlivé témy, na základe ktorých budú môcť deti kresliť svoje ilustrácie.

Prvá téma, ktorá sa volala: "Tri ženy pracujú na poli v Zálesí. Zrazu sa zjaví mladý muž - pocestný.", už KONČÍ !

Máme pre Vás NOVÚ tému: Autobus vchádza do Zálesia popri kríži“.

Na nakreslenie obrázku k tejto téme budete mať 7 dní. Potom vyhlásime novú tému.

V prípade, že máte záujem, aby ilustrácia Vášho dieťaťa bola zaradená do výberu kresieb, ktoré sa budú uchádzať o umiestnenie v detskej knižke o Zálesí, si dovoľujeme pripomenúť nasledovné pravidlá, ktoré je potrebné dodržať:

1 - Kresliť výhradne farbičkami. Nie Fixkami, nie vodovými farbami, nie temperovými farbami, ani inými technikami. Je dôležité, aby kresby boli nakreslené pokiaľ možno rovnakými farbičkami do celej knižky, preto odporúčame kdekoľvek si zakúpiť tieto farbičky:

Pastelky Maped Color'Peps Strong Jumbo - 12 farieb (toto je len odporúčanie)

2 - Výkres/Papier A4 biely (nie linajkový, nie kockový, ani inak ozdobný)

3 - Na druhej strane kresby je potrebné uviesť meno a priezvisko, vek a adresu autora.

Kresby môžete vhodiť do zbernej krabice v materskej škôlke a v potravinách na Malinovskej ulici.

Veľmi sa tešíme zo všetkých kresieb, ktoré ste doteraz nakreslili.

Ďakujem

Vallová Zuzana - poslanec OZ