Kamerový systém pre obec Zálesie

erb obec Zálesie Kamerový systém - tlačová správa

logo Ministerstvo vnútraPrevencia kriminalityMinisterstvo vnútra

Kamerový systém pre obec Zálesie

Obec Zálesie úspešne zrealizovala projekt „Kamerový systém“ na, na ktorý získala dotáciu vo výške 6000 eur zo štátneho rozpočtu, v rámci výzvy Rady vlády SR pre prevenciu kriminality, na montáž kamerového systému. Celkovo bolo nainštalovaných 9 kamier v najviac exponovaných lokalitách obce. Kamery prispejú k bezpečnosti všetkých občanov v Zálesí.

Cieľom projektu je zníženie kriminality a zamedzenie vandalizmu v našej obci. Projekt kamerového systému obce vychádza z analýzy príčin a podmienok vzniku priestupkov, kriminality a iných  javov na území obce. Realizácia projektu vychádza z potreby skvalitniť komplexnú ochranu života, zdravia a majetku obyvateľov, návštevníkov obce, ako aj majetku obecných inštitúcií, fyzických a právnických osôb žijúcich či pôsobiacich na území obce

„Projekt bol finančne podporený Radou vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality“.

Príloha

Vytvorené: 1. 6. 2020