Dotazníky pre občanov a organizácie k spracovaniu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce. 1 Vážení obyvatelia a podnikatelia v obci,
v rámci prípravy na nové programové obdobie obec Zálesie pripravuje proces spracovania základných strategických dokumentov Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja a Komunitný plán sociálnych služieb.
Dokument „ Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Zálesie s výhľadom do roku 2029 (PHRSR) bude strednodobý strategický dokument, ktorý stanovuje strategické ciele a priority rozvoja v obci. Je to program cielených opatrení, navrhnutý pre skvalitnenie sociálneho, ekonomického a kultúrneho rozvoja obce Zálesie, ktorý na základe výsledkov ročného hodnotenia bude priebežne aktualizovaný a doplňovaný. Tieto materiály sú ako nevyhnutná príloha ku všetkým žiadostiam o nenávratné zdroje (dotácie) na úrovni EÚ, ako aj Slovenska. Súčasťou procesu spracovania bude aj Komunitný plán sociálnych služieb, ktorý je nevyhnutný na čerpanie nenávratných zdrojov v oblasti sociálnych služieb.
Prosím o vyplnenie podkladov, ktoré sú k dispozícii na www stránke obce a Facebooku Obec Zálesie (nedostatky v jednotlivých oblastiach, návrhy projektov, cieľov v jednotlivých oblastiach života obce), prípadne jednoduchou formou prostredníctvom e-mailu navrhnite v odrážkach všetky potrebné opatrenia, ktoré by mohli zlepšiť kvalitu života v obci (všetko čo by bolo potrebné v obci vybudovať/odstrániť/opraviť).

Termín doručenia návrhov je 17.7.2020 na OU Zálesie.

Ďakujem za čas a spoluprácu

Ing. Marián Perger
starosta obce