Štatistické zisťovanie_oznam pre obyvateľov Zálesia

Štatistické zisťovanie_oznam pre obyvateľov Zálesia 1 Štatistický úrad SR Banská Bystrica v spolupráci s Národnou bankou SR uskutočňuje na Slovensku "Zisťovanie o financiách a spotrebe domácností 2017", ktoré je súčasťou európskeho projektu HFCS (Household Finance and Consumption Survey).

Výsledky zisťovania umožnia získať dôležitý pohľad na ekonomické správanie sa rozličné typy domácnosti, čím sa stanú cenným prínosom v mnohých hospodársko - politických oblastiach eurosystému.

Pre rok 2017 bolo do zisťovania vybraných viac ako 400 obcí medzi nimi aj naša obec. Zisťovanie sa uskutoční v mesiacoch február až apríl 2017.

V tomto období vybrané domácnosti v našej obci navštívi zamestnanec ŠÚ SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa služobným preukazom zamestnanca ŠÚ SR a oficiálnym listom podpísaným guvernérom NBS a predsedom ŠÚ SR.

Všetky poskytnuté informácie budú spracované anonymne a budú využité výhradne pre štatistické a vedecké analýzy nekomerčného charakteru.

Bližšie informácie v priloženom oficiálnom liste ŠÚ SR.

Príloha

Vytvorené: 16. 2. 2017