Štatistické zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT) 1 Štatistický úrad SR v súlade s projektov Európskej únie realizuje v roku 2017 Zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov. Cieľom tohto štatistického zisťovania je zistiť úroveň znalosti a zručnosti obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií.
Naša obec bola vybratá do tohto zisťovania, ktoré sa uskutoční od 2. apríla do 31. mája 2017.
V tomto období vybrané domácnosti v našej obci navštívi pracovník ŠÚ SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky získané informácie a názory budú slúžiť výlučne pre potreby štátnej štatistiky.
Bližšie informácie v prílohe.

Príloha

Vytvorené: 11. 4. 2017