Oprava komunikácie na Terchovskej ulici - upozornenie pre obyvateľov

Oprava komunikácie na Terchovskej ulice - upozornenie pre obyvateľov 1 Z dôvodu opravy komunikácie na Terchovskej ulici, ktorá sa má uskutočniť v dňoch 9. až 12. mája 2017 Vás žiadame o uvoľnenie uličného priestoru v tomto období.

Uvedené práce sa mali uskutočniť od 25. do 28. apríla 2017, ale na základe žiadosti viacerých vlastníkov priľahlých rodinných domov, ktorí mali naplánované pripojenia na kanalizáciu som požiadal dodávateľa  o odklad realizácie opravy v horeuvedenom termíne. Prosím, aby ste boli ústretoví a umožnili zdarné vykonanie opráv.
Ďakujem za pochopenie.
Následne bude vykonané preznačenie Terchovskej a Starobystrickej ulice na obytnú zónu. Termín  vykonania úprav bude včas oznámený.

Ing. Jozef Meško
                                                                                                     Starosta obce