Aktivity DHZ Zálesie v roku 2018

Aktivity DHZ Zálesie v roku 2018 Dobrovoľný hasičský zbor Zálesie aj v roku 2018 chystá pre obyvateľov obce množstvo zaujímavých aktivít a podujatí.

Spoločenské podujatia a akcie budú zamerané na osvetu proti požiarom, oboznamovanie sa s hasičskou technikou či súťaže pre deti. Už koncom marca budú tradične stavať „máj“ pred hasičskou zbrojnicou a začiatkom mája oslávia výročie patróna všetkých hasičov sv. Floriána na udalosti s názvom Deň sv. Floriána, ktorý bude zameraný na osvetovú činnosť, kde sa deti a mládež oboznámia s prácou hasičov, ich výstrojov či zdravovedou. Privítajú aj ďalšie záchranné zložky a pripravia sprievodný program.

V priebehu roka usporiadajú pre spoluobčanov podujatie Deň hasičov. Na tomto podujatí privítajú okolité dobrovoľné hasičské zbory a zmerajú si sily v športovej disciplíne „hasičský útok“ a rovnako zabezpečia sprievodný program pre deti a mládež.

Koncom roka už tradične zorganizujú Katarínsku zábavu.

Zúčastnia sa aj na medzinárodnom dni detí, postarajú sa o plynulosť cestnej premávky na Behu susedov a dohliadnu na bezpečnosť na Záleskej divadelnej púti.

O všetkých udalostiach Vás budú vopred informovať na svojej FB stránke https://www.facebook.com/dhzzalesie/ či na obecnej webstránke a plagátmi vo vývesných tabuliach obce.

V priebehu celého roka budú zaradení do skupiny v rámci celoplošného rozmiestnenia síl v boji proti požiarom a v prípade požiarov budú pripravení zasiahnuť a pomôcť v núdzi.

Hasiči zo Zálesia Vám ďakujú za podporu a tešia na Vás aj v tomto roku.

Vytvorené: 23. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 2. 2018 13:32